Nemilanské hrátky o rodokmen z doby kamenné

Letošní  Nemilanské  hrátky O rodokmen z doby kamenné byly věnovány nejen dětem, které soutěžily o Rodokmen človíčka doby kamenné, ale také tanečním vystoupení různých žánrů.  Ještě před ukázkami jednotlivých tanečních souborů se pod vedením Adriany Kerhartové všechny tanečnice mohly roztančit společně s diváky, kteří si chtěli vyzkoušet kouzlo orientálního tance. Poté přišla na řadu vystoupení jednotlivých tanečních skupin. Nejprve se  představila děvčátka ze skupiny Miniamaya se skladbou Znenadání, poté následovalo Drama queen, oddílu Aridatha.  Větší děvčata z oddílu Amaya zatančila na píseň Habibi. Adaira, taneční skupina DDM Olomouc si připravila ukázku s názvem Karmizi. Po krátké přestávce přišel na řadu bonbónek pro pamětníky. Spartakiádu a cvičení s názvem Poupata předvedly ,, stále mladé“ babičky z Klubu  seniorů Olomouc- Nedvězí  společně s Amayou. Pak už  se na travnaté ploše objevily ,,praženy s kostmi“ z Aridathy s jejich oslavnou Jabadabadoo. A úplný závěr patřil opět všem tanečnicím, které všechny diváky roztleskaly tancem Lalalalalalalalalalala!  Jelikož je před prázdninami, taneční oddíly zakončily sezónu ještě odměnou nejen všech svých členů, ale také vedoucích a spolupracovníků.

K příjemnému odpoledni hrál DJ Jindra a ve večerních hodinách došlo i na společnou diskotéku. Pevně věřím, že se i další letošní akce setkají se stejně nadšeným ohlasem. Přejeme všem našim věrným i novým příznivcům krásné léto a báječné prázdniny.