V areálu se nachází hřiště na plážový volejbal, workoutové hřiště a venkovní šotolinové hřiště na volejbal a nohejbal.

V budově v areálu T.J. Sokol Olomouc – Nemilany jsou prostory využívané jako klubovna, kde probíhají různá cvičení a tréninky našich oddílů a dalších nájmů

V areálu T.J. Sokol Olomouc – Nemilany je „Hospůdka na Sokoláku“, v letních měsících s venkovním posezením.

pronájmy a rezervace on-line:

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL   –   KLUBOVNA

Pozor změna!!! Cena za pronájem plážového volejablu je bez zapůjčení míče. Cena za zapůjčení míče je navíc 50,- Kč.

VENKOVNÍ ŠOTOLINOVÉ HŘIŠTĚ – objednávky z důvodu nachystání hřiště pouze telefonicky

Do klubovny je možný vstup pouze po přezutí, boty bez černé podrážky!

e-mail: sokolnemilany@seznam.cz

tel.: Pavel Děreš 608 206 089

V případě objednávání e-mailem nebo on-line je nutné počkat na potvrzení. Doporučujeme z důvodu nachystání hřiště / klubovny objednávky řešit nejlépe min. 1 den předem.

Objednání pronájmů je možné pouze mimo časy pravidelných tréninků a cvičení !!! Pronájmy klubovny jsou možné pouze do 21h nebo po individuální domluvě.

Rezervovat lze maximálně 2 hodiny

Pronájem osobám mladších 18 let není možné!!!

Klubovnu na narozeninové akce T.J. Sokol Olomouc-Nemilany nepronajímá!

Ceník – pronájem klubovny a hřiště

Platný od  27.6.2022

Klubovna

Stolní tenis vč. zapůjčení stolu a síťky

Jiné sportovní aktivity

Venkovní hřiště (šotolinové)

Hřiště volejbal, nohejbal vč. zapůjčení sítě

Plážový volejbal

Hřiště plážový volejbal vč. sítě

Zapůjčení míče

260,- Kč / hod

Ostatní ceny pronájmů neuvedené v ceníku budou stanoveny dohodou.