Vítání jara 2024

V sobotu 23.3.2024 jsme zahájili sezonu plnou akcí Vítáním jara – vynášením Morany. Vynášením Smrtky (symbolem zimy), hozením do potoka, začíná jaro. I přes špatné počasí se akce podařila a všichni jsme si to parádně užili 🌞Děti z MŠ Nemilany měli krásné vystoupení ne jen pro rodiče. Poté jsme šli s Moranou krátký průvod plní písní a veselí k mostu, kde jsme ji vhodili do potoka.

Děkujeme za bohaté občerstvení pro všechny příchozí Hospůdce na Sokoláku a MŠ Nemilany za doprovodný program. Děkujeme dětem a paním učitelkám z Mateřské školy v Nemilanech, byly úžasné. Děkujeme i Hospůdce na Sokoláku za krásnou výzdobu a občerstvení pro děti, Jirkovi Páclovi za moderování, Matěji Jelínkovi za ozvučení a také Bobulím za organizaci.