1.Nemilanský beach volejbalový turnaj

Sobotní den patřil volejbalistům. Již od samého rána si místní volejbaloví nadšenci obsadili volejbalové hřiště. Vytvořili si zázemí, rozlosovali týmy a zazněl první hviz píšťalkou.

1. Nemilanského beach volejbalového turnaje se zúčastnilo šest týmů. Počasí přálo od samého začátku a ani malá přeháňka neodradila hráče v pokračování hry. Týmy byly velmi vyrovnané a všichni hráči dali do každého odehraného míče maximum nasazení. Bylo možné vidět excelentní výměny a za silného povzbuzování obecenstva hráči ukazovali natrénované přihrávky a smeče. Po odehrání posledního zápasu se hlavní rozhodčí vrhl na sčítání bodů a určení konečného pořadí.

Hráči si rozdali medaile a i pro týmy, které se neumístili na stupních vítězů, byla připravena medaile jako památka na krásný sportovní den. Jako překvapení organizátorů bylo předání putovního poháru.

První ročník beach volejbalového turnaje se skvěle vydařil a věříme, že se již všichni těší na další ročník. Tímto děkujeme T.J. Sokol Nemilany za pronájem volejbalového hřiště a Hospůdce na sokoláku za zajištění pitného režimu.

Sportu zdar a volejbalu zvlášť…. “volejbaloví nadšenci” 🙂