Akce 72 hodin – Taneční odpoledne napříč generacemi

72hod-39

Náše T.J.Sokol Olomouc – Nemilany se už třetím rokem účastní akce 72 hodin organizované Českou radou dědí a mládeže.

Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po páté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (12. – 15. října 2017) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. Vzhledem k tomu, že několik let spolupracujeme s Klubem seniorů na Fischerové ulici a Klubem seniorů Nedvězí, rozhodly se naše tanečnice letos udělat něco pro seniory. Akce se uskutečnila v klubovně Klubu seniorů na Peškové ulici. Odpoledne bylo velice příjemné a všichni si to užili.