Brigáda – oplocení areálu

Další kus práce udělali naši členové a jejich příbuzní na víkendové brigádě. Protože jsme se potýkali delší dobu s tím, že naše oplocení areálu nebylo na hranici pozemku, museli jsme starší plot posunout na správnou hranici, aby se vytvořilo místo na zasázení plánované nařízené výsadby keřů podél této části oplocení. Na podzim nás tedy čeká další část nařízené výsadby a další plánované akce s rekonstrukcí areálu. Všem moc děkujeme za pomoc na brigádě! Každá brigáda je pro nás velice vyčerpávající, protože je nás dospělých opravdu málo a ne každý má vždy čas. Takže se některé velké naplánované brigády bohužel protáhnou na dva dny. Tak tomu bylo i tentokrát. Vzhledem k naší finanční situaci se snažíme dělat co nejvíce prací vlastními silami a samozřejmě bez jakékoliv odměny. Rekonstrukce areálu a jeho proměna je tedy pomalá, ale snažíme se řešit vše, jak nejlépe to jde. Na podzim nás čeká další část kácení stromů a nová výsadba. Budeme rádi, když se na sokolském hřišti budete cítit všichni dobře a budete navštěvovat naše akce a podpoříte tak naši činnost.

Další foto viz https://www.sokolnemilany.cz/fotogalerie