Dětský bublifukový den

Celé sobotní odpoledne bylo věnováno dětem, členové T.J. si pro ně nachystali v pohádkových maskách plnění různých úkolů. Děti u rybníčku s vodníkem chytaly rybičky, u Honzy pekly buchty, čarodějnici pomáhaly třídit různou havěť, u šaška trénovaly barvičky a přiřazování kolíčků, s čertem zatloukaly hřebíky, princezně pomáhaly poslepu hledat v trávě a potom navlékat korále, u loupežníka hledaly poklad v pokladnici a s rytířem běhaly slalom na koních. Ohnivé ženy jim pomáhaly skákat na trampolíně a Karkulka jim chystala kartičky k plnění úkolů a odměňovala je, když všechny úkoly byly splněné. To vše za skvělého moderování našeho krále a v doprovodu našeho DJ Fify. Všechny děti také ke svému Dni dětí dostaly BUBLIFUK a všichni s rodiči najednou vytvořili bublifukový mráček. Odpoledne mělo být pro děti také zpestřeno pěnou od hasičů, bohužel se tak kvůli nutnému výjezdu k hašení ohně v Olomouci nestalo. Všem se moc omlouváme. Organizátoři tedy ještě rychle nachystali další společné soutěže pro děti a ty si zazávodily v týmu čerta a princezny. A nechyběla oblíbená přetahovaná lanem. Celý den se o občerstvení starala Hospůdka na sokoláku. Všem organizátorům moc děkujeme a těšíme se na všechny zase na dalších akcích.

Více fotografií je ve fotogalerii