Dětský den 2018

Děkujeme všem za účast na Bublifukovém dni pro děti.

Děti plnily během odpoledne různé úkoly a dovednosti s našimi kamarády z Asociace ČR, Tom Tuři 4105 Olomouc.

Mohly si vyzkoušet různé, nejen chemické pokusy u stánku neziskové společnosti Geniátor.

V 16.00 hodin  jsme slavnostně uvedli do provozu nově vybudované hřiště na plážový volejbal. Zahajovací utkání se povedlo a poté hřiště vyzkoušely i děti a vypadá to, že se můžeme těšit na budoucí volejbalisty! Nadšení dětí neznalo mezí!

Odpoledne zpestřila milá vystoupení tanečnic Mini Amaya, Amaya a Junior Amaya z Nedvězí, dále Kalupinky z Klubu seniorů Fischerova ulice Olomouc a dalším vystoupením byla nová choreografie tanečního oddílu naší tělocvičné jednoty Šahína.

Všechny děti, které dnes přišly, dostaly dárek v podobě bublifuku a to byla příležitost, aby se sokolské hřiště alespoň na chvíli proměnilo v bublinkový ráj…paráda!

A protože bublin není nikdy dost, naše pozvání přijal Sbor dobrovolných hasičů z Černovíra a vytvořil pro naše malé návštěvníky obrovský pěnový polštář. Moc jsme si to všichni užili a večer jsme se nemuseli mydlit…kluci děkujeme.

K dobré náladě přispěl skvělým hudebním výběrem DJ Fifa a celým odpolednem nás provázel moderátor a zároveň starosta Jiří Pácl.

Tento den se neobešel bez sponzorů, a tak děkujeme  – KMČ č.10 Nemilany, Bar K2, Hospůdka na sokoláku.

P.S. Hřiště na plážový volejbal bylo financováno z rozpočtu naší T.J. Sokol Olomouc-Nemilany. Volejbalová síť a lajny nám byly darovány od příznivců sokola. Děkujeme všem, kteří nás podporují účastí na různých našich akcích. Veškeré finance ze vstupného a nájmů se investují do rekonstrukce, oprav a údržby areálu včetně budování potřebného zázemí. Práce na dobrovolných brigádnických hodinách členů Sokola a jejich příznivců a rodin je finančně nevyčíslitelná a to z toho důvodu, že to dělají zdarma! Díky vám všem, kteří tu na brigádách strávili svůj volný čas!