DĚTSKÝ DEN S VEČERNÍČKEM

Dětský den s Večerníčkem byl letos provázen sluníčkovým počasím a dobrou náladou a tak nic nebránilo oslavit Mezinárodní den dětí, jak se patří. Do připraveného areálu, kterému vévodil skákací hrad, začali přicházet malí i velcí návštěvníci již po čtrnácté hodině. U vstupu je přivítal Večerníček, který jim prozradil, že v areálu na děti čekají jeho kamarádi z pohádek s nejrůznějšími úkoly. A tak se postupně mohly setkat s Makovou panenkou a motýlem Emanuelem, Machem a Šebestovou, vodníkem Česílkem a jeho synkem, s Beruškou a Ferdou mravencem, Křemílkem a Vochomůrkou, vílou Amálkou a také s loupežníkem Rumcajsem, Mankou a Cipískem a po splnění úkolu dostaly na kartičku razítko. Kdo získal všechna razítka, toho čekala zasloužená odměna v podobě balíčku plného dobrot, na které přispělo KMČ č. 10 Nemilany. DJ Jindra, který měl na starosti hudbu, přispěl k pohodové náladě. Samozřejmě, že i všichni z Hospůdky na sokoláku se starali o to, aby žízniví a hladoví hosté dlouho nestrádali.

Art studio Nemi s Evou Kolajovou a jejími kolegyněmi se zábavným tvořením nabídly dětem vyzkoušení si nejrůznějších výtvarných technik. Naše kamarádka Lenička zase svůj výtvarný talent předváděla při malování na obličej, a tak nejeden zájemce od ní odcházel jako zcela jiný člověk.

Ani jsme se nenadáli a přišla 17. hodina, kdy se měly představit naše sokolské oddíly. Nejprve nás členové dětského oddílu Kung-fu Jiayou přesvědčili o své síle, odvaze a mrštnosti při sestavě Lian Huan Quan, za což byli odměněni bouřlivým potleskem, stejně jako jejich malí kolegové ze cvičení rodičů s dětmi se skladbou Kabely a dráty. Všechny děti dostaly poukázku na zmrzlinu od NeMilánské zmrzky, které tímto moc děkujeme.

Sotva naši malí sokolové docvičili, ozvala se siréna a to dorazili hasiči SDH Černovír se svým dárkem pro děti. A tou byla velká oblaka nadýchané pěny, ve které se děti vyřádily tak důkladně, že nitku suchou byste na nich hledali marně… Naštěstí rodiče nezapomněly náhradní oblečení a tak nikdo neodcházel mokrý. A kdo musel domů, tomu Večerníček popřál své oblíbené ,,Dobrou noc“. Ostatní, kteří zůstali, s DJ Jindrou tančili a bavili se až do začátku nočního klidu. Moc a moc děkujeme všem, kteří pomohli k tomu, že Dětský den s Večerníčkem byl plný radosti, pohody a úsměvů.

všechny fotografie zde