Memoriál Honzy Teššinyho

Memoriál Honzy Teššinyho ve stolním tenise

Myšlenka na uspořádání Honzova memoriálu v nás zrála již delší dobu a tak jsme potěšeni, že čas nadešel a 12.11.2016 přesně 9.00hod v tělocvičně ZŠ Olomouc – Nemilany začal 1.řočník Memoriálu Honzy Teššinyho.

Jan Teššiny byl nejen zakladatel oddílu stolního tenisu v naší tělocvičné jednotě, ale také muzikant a zpěvák kapely Piráti, malíř, tanečník, jedna z vůdčích osobností folklorního souboru Dunajec a především kamarád a skvělý člověk, který nás kvůli zákeřné nemoci před lety opustil. My jsme na něj nezapomněli …

Turnaje se zúčastnilo 5 soutěžících ve dvouhrách a 12 soutěžících ve čtyřhrách. Dvouhry i čtyřhry se hrály systémem, že každý hrál s každým.  Síly některých družstev a hráčů byly velmi vyrovnané a do posledního zápasu to bylo velmi napínavé. Rozhodčí vše pečlivě sledovali. Přes skromnost některých hráčů a hráček, kteří nechtěli svá vítězství zveřejnit, to dopadlo takto:

Dvouhry:

  1. Tomáš Daniel
  2. Pavel Javůrek
  3. Josef Zaoral

Čtyřhry:

  1. Markéta a Adéla Páclová
  2. Hana Teššinyová a Jan Šívr
  3. Jan Teššiny a Jiří Csőlle

Každopádně, ať už bylo umístění jakékoliv, vyhráli všichni, kteří přišli zavzpomínat a pobavit se v příjemné a přátelské atmosféře, za což jim i organizátorům patří velký dík.

Odpoledne jsme zakončili příjemným posezením v klubovně na sokolském hřišti a k tomu nám hrála kapela Piráti

A tak za rok nashledanou…
DSC01479

Další fotografie ve fotogalerii