Memoriál Honzy Teššinyho ve stolním tenise 2022

Šestý ročník Memoriálu Honzy Teššinyho ve stolním tenisu jsme pořádali jako tradičně v tělocvičně Základní školy v Nemilanech s laskavým svolením paní ředitelky Mgr. Renaty Pospiechové, které tímto moc děkujeme. Poděkování patří také sponzorovi turnaje NEXT REALITY O-CITY Olomouc, který věnoval ceny pro vítěze.

Od osmé hodiny všichni pořadatelé pracovali na tom, aby všichni účastníci turnaje měli ideální podmínky pro své sportovní výkony.

V 10.00 hodin byl turnaj slavnostně zahájen sokolskou hymnou a po krátkém proslovu a seznámení s pravidly se hráči i hráčky pustili do soubojů. Protože ženy mají vždy a ve všem přednost, začaly ony. Přihlásilo se jich celkem šest a nás moc těší, že čtyři z nich jsou členkami naší T. J.

Jelikož jsme měli dostatek stolů, po krátké chvilce se rozběhly i hry mužů. Těch se přihlásilo celkem 10 a stejně jako ženy hráli s velikou chutí o každý míček.

Poté došlo na čtyřhry. Díky bezproblémové organizaci, časové rezervě, ale především radosti z her, se přihlásili i ti soutěžící, kteří původně hrát nechtěli.

A tak se hrálo a hrálo, souboj střídal souboj a vše zakončilo strhující finále dvouhry mužů, které bylo opravdovým vyvrcholením turnaje.

Vítěz prý může být jen jeden, ale když jsme se po vyhlášení všech kategorií rozhlédli kolem sebe, měli jsme pocit, že zvítězili všichni, kteří svou hrou a radostí z ní vzdali hold památce Honzy Teššinyho.

Moc a moc všem děkujeme a těšíme se na další, již 7. ročník.

všechny fotografie jsou ve fotogalerii