Memoriál Honzy Teššinyho ve stolním tenise – V. ročník

Pátý ročník Memoriálu Honzy Teššinyho ve stolním tenise byl i letos uspořádán v listopadu a ještě před uzávěrkou plně obsazen, z čehož jsme měli velkou radost. V sobotu 13.11. se od 9.00 hodin tělocvična místní Základní školy začala plnit hráčkami i hráči stolního tenisu z blízkého i vzdálenějšího okolí (přijeli hráči až od Svitav). V 10.00 hodin se po slavnostním zahájení u pěti stolů začaly rodit výsledky zápasů. A to ve dvouhrách žen i mužů a později i ve čtyřhrách, které až na jedinou výjimku byly záležitostí jen mužskou.

Kdo jen chvíli pozoroval výkony jednotlivých sportovců nemohl být zklamán, neboť se hrálo naplno a v některých případech opravdu o každý míček. Z důvodu velkého zájmu hráčů a tím pádem množstvím zápasů systémem každého s každým, se hrálo až do pozdních odpoledních hodin a tak k vyhlášení vítězů došlo až úderem 17. hodiny.  Hráčky i hráči  se na stupních vítězů dočkali nejen medailí a odměny, ale také potlesku všech účastníků. Poté byl turnaj ukončen a kdo měl zájem, mohl si v klubovně našeho Sokola poslechnout a případně si i zazpívat či zatančit s trampskou kapelou Piráti, jejímž dlouholetým členem Honza Teššiny byl.

Na závěr se sluší poděkovat nejen všem účastníkům, paní ředitelce nemilanské školy, ale také všem pořadatelům. Tak ahoj a sportu zdar na příštím Memoriálu Honzy Teššinyho, tentokrát již s pořadovým číslem 6.

Všechny fotografie z akce zde