Nemilanské orienťák VII. ročník

V rámci Nemilanských slavností byl  v našem areálu bohatý program a nejen tam. Po Nemilanech a v okolí vedla trať pro Nemilanské orienťák VII. ročník, který naše T.J. pořádala spolu s turistickým oddílem TOM Tuři 4105 Olomouc. Po ukončení závodů a vyhlášení výsledků byl zahájen kulturní program. Svá vystoupení předvedly soubory a oddíly: folklórní soubor Kosíř, pěvecký soubor Bobule, taneční oddíl Šahína, taneční kroužek Amaya a MiniAmaya, Klub seniorů Fischerova Kalupinky. Taneční a pěvecká vystoupení doplnila ukázka bojového umění Kung-fu. Večer hrála hudební skupina Trifid. Během celého odpoledne mohli návštěvníci shlédnout výstavu „Nemilany včera a dnes“ v naší klubovně, vyzkoušet si různé úkoly u stánku Městské policie nebo se projet na šlapacích kárách a vyřádit se na skákacím hradu a trampolíně. Děkujeme všem zúčastněným!

Kommentieren ist momentan nicht möglich.