Pálení čarodějnic 2018

Opět jsme se letos sešli, abychom společně přivítali jaro a upálili zlou čarodějnici. Tentokrát to byla čarodějnice Josefína, která napáchala mnoho škody a měla hodně hříchů!

Celé odpoledne bylo věnováno hlavně dětem, které plnily různé úkoly, soutěžily a závodily, měly k dispozici skákací hrad a trampolínu. Soutěže na stanovištích pro děti připravili členové organizace Asociace TOM ČR Tuři 4105 Olomouc a naši sokolové. Děti mohly také využít malování na obličej. Nakonec jsme si opékali špekáčky a večer bylo ještě posezení u živé hudby.

Celou akci doprovázel hudbou DJ Fifa a občerstvení zajišťovala Hospůdka na Sokoláku.

Na skákací hrad finančně přispěla KMČ č. 10 Nemilany, a drobné odměny pro děti dodali Michal Pospíšil z baru K2 a Pavel Děreš z Hospůdky na sokoláku. Děkujeme!