Rekonstrukce areálu – kácení stromů

V letošním roce jsme dokončili druhou etapu kácení nebezpečných stromů. Jsme si vědomi toho, že areál dostal teď úplně jiný vzhled. Bez stromů to již není ten „sokolák“. Ale byli jsme nuceni udělat tento krok a zažádat o pokácení nebezpečných stromů. Některé spadené větve zničily nově postavený plot a chtěli jsme předejít hlavně možným úrazům. Dle projektu budou k již vysazeným stromům v minulých dvou letech ještě vysazeny některé další stromy a keře.

IMG_0307

IMG_0305

IMG_0330

Na brigádě se nás sešlo opravdu hodně. Velké poděkování všem sokolům i jejich přátelům, příbuzným a rodičům dětí ze sokola. Všichni přišli na dobrovolnou brigádu ve svém volném čase, aby pomohli uklidit stromy nachystané k prodeji. Příjem z prodeje dřeva aspoň částečně uhradí pokácení stromů odbornou firmou. Brigáda začala krátkou poradou a pak už se jen od 9 hod do cca 16 hod pracovalo!!!!! Samozřejmě s krátkými přestávkami pro zahřátí a občerstvení. Na brigádě samozřejmě nechyběla ani nejmenší brigádnice. Akce byla super a všem moc díky!

IMG_0303IMG_0310IMG_0316IMG_0340