Rozsvícení vánočního stromečku

Každoroční akci Rozsvícení stromečku letos zahájil sbor Fusion Olomouc, který zazpíval několik svých oblíbených písní s kapelou. Nešlo o tradiční skladby předvánočního času a tak jeho vystoupení bylo příjemným zpestřením. Poté se shromáždění dětí i dospělých přesunulo k vánočnímu stromu, odkud společně přivolalo Mikuláše, čerta a anděla, kteří po krátké kontole ,,hodných“ dětí rozzářili oči všech rozsvícením vánočního stromku. Ke sváteční a radostné atmosféře přispěl i amatérký pěvecký sbor Borůvkové čučoriedky, který z pódia zpíval koledy. Postupně se přidali i diváci a tak se celý sokolský areál proměnil v jeden obrovský vánoční chór. Během odpoledne Hospůdka na Sokoláku připravila pro děti tvořivé dílničky a po celý den pro všechny také nachystali různé dobroty a občerstvení. Pracovité maminky se postaraly o předvánoční jarmark a jejich výrobky byly moc krásné. A závěr byl, jako tradičně, ohňostrojový…Děkujeme všem návštěvníkům, účinkujícím i pořadatelům.