Rozsvícení vánočního stromečku

Rozsvěcení vánočního stromečku bylo poslední akcí letošního roku a pořádali jsme ji společně s Hospůdkou na Sokoláku. Její součástí byl jarmark s pestrou nabídkou domácích výrobků a vánoční dílny, kde si návštěvníci z řad rodičů i dětí mohli vytvořit nejrůznější drobnosti s vánočními motivy.

V podvečer, po krátkém úvodním slovu a vánočním přání jsme společně odpočítávali vteřiny, než se rozsvítí stromeček. Povedlo se a vánočně nazdobený smrček s třpytivými světýlky začal rozdávat radost všem přítomným.

K příjemné atmosféře přispěly Bobule s koledami, které si s nimi zazpívali nejen dospělí, ale především děti. Za odměnu si mohly pochutnat na křupavých perníčcích.

Přejeme vám všem krásné Vánoce, hodně klidu a pohody s těmi nejbližšími a do nového roku jen pevné zdraví, stálé štěstí a hodně lásky s nadějí.

Další fotky ve fotogalerii