Sokolníček Nemilany

Sokolníček Nemilany letos v únoru slaví 4 roky od svého založení. Tímto pro  Vás máme ukázku z působení v roce 2022.

Jedná se o cvičení maminek (i tatínků) těch nejmenších dětí od narození po odchod do školky (0-4 roky). Sokolníček je  uzavřená skupinka 8-14 dětí, kde se společně děti učí jemné i hrubé motorice, společnému stolování, hraní, získávají sociální vazby, společně zpívají, maminky se zapojí do jiných aktivit než jsou jejich každodenní mateřské povinnosti.

V loňském roce jsme spolu zažili příklad  baby-maškarní ples,  společnou procházku Pohádkovým lesem, výlet do Muzea umění, výlet Ololodí, drakiádu, přišel za námi Čert a spoustu dalšího.

Děti odcházejí do školky připravené na určitý režim a nemají takový strach z nového prostředí, protože tam jdou spolu se svými kamarády.