Sokolský ples 2018

Sobotní Sokolský ples se letos velmi vydařil. Jako vždy bylo obsazeno do posledního místečka, za což jsme moc rádi. Sešli jsme se v hezky nazdobeném sále kulturního domu v Nemilanech, který jsme dopoledne připravili. K dobré náladě a tanci hrála kapela Karamel Music Band a to až do 2.00 hodin a podle závěrečných ovací by hosté klidně pokračovali v tanci až do rána. Velmi příjemným zpestřením byla dvě vystoupení. Jako první mohli všichni přítomní shlédnout Tai-chi, cvičení s vějíři, které předvedli 2 lektoři a 1 studentka FTK UP v Olomouci. Ve druhém se představil náš taneční oddíl Šahína, s vlastní choreografií s názvem Skleněný hrad. Obě dvě vystoupení byla náležitě oceněna bouřlivým potleskem. Moc všem vystupujícím děkujeme.

Než jsme si stačili řádně odpočinout, byla neděle odpoledne a v 14.00 hodin začal Dětský maškarní karneval, tentokrát v atmosféře námořní, a celý sál se proměnil v palubu lodi SOKOL, která přijímala nové plavčíky – děti v nejrůznějších nápaditých maskách. Po tradičním průvodu masek, musely děti splnit první úkol – přejít přes ,,vodu“ mezi žraločími ploutvemi, za což byli odměněny balíčky od nás a sponzorů.

Hudbu pro děti připravil a pouštěl DJ Jindra a o občerstvení se, stejně jako na plese, starala Hospůdka na sokoláku.

V průběhu celého odpoledne děti soutěžily v nejrůznějších soutěžích -námořnických dovednostech a také se naučily tančit Ptačí tanec a Berušku. A tak to rychle uběhlo, že bylo rázem 18.00 hodin a nikomu se nechtělo domů… Všem pořadatelům a návštěvníkům moc děkujeme a těšíme se na setkání třeba už na jaře při Pálení čarodějnic.

vlcsnap-00031