Včelky tančí babičkám

Jako každý rok se i letos taneční oddíl Šahína zúčastnil akce 72 hodin, pořádané Českou radou dětí a mládeže.

Letos jsme pod názvem „Včelky tančí babičkám“ spojili své síly s Klubem pro seniory Olomouc Fischerova a tanečním oddílem TOM Tuři 4105 Olomouc a zpříjemnili tancem a slovem nedělní odpoledne babičkám a pečovatelkám v Domově sv. Norberta na Svatém Kopečku.

Celé akce se zúčastnilo 14 děvčat z tanečního oddílu Amaya a 8 tanečnic z oddílu Šahína T.J.Sokol Olomouc Nemilany a jedné vedoucí Klubu pro seniory Olomouc Fischerova. Babičky jsme na závěr obdarovali včelkami, které pro ně vlastnoručně vyrobily a namalovali babičky z KPS Fischerova Olomouc pod vedením Vaděnky Slavíkové, která celou akci úžasně moderovala. Členové turistického oddílu TOM Tuři 4105 Olomouc pod vedením Soni Rokytové jako dárek vlastnoručně uháčkovaly včelky, které vypadaly jak živé. Na závěr jsme i mi účastníci dostali dárek – přívěsek na klíče s věnováním, který nás moc potěšil. Největším dárkem pro všechny zúčastněné však byly šťastné úsměvy na tvářích všech babiček a příslib, že se určitě zase brzo uvidíme. Nebyla to totiž ani první a doufám, že ani poslední návštěva Šahíny v tomto místě.