Sokolský ples

Po slavnostním zahájení tradičního Sokolského plesu přišlo na řadu překvapení v podobě devítileté baletky Bětulky Filoušové, která zatančila tanec zvaný Tarantella s lehkostí a radostí a sklidila oprávněně dlouhotrvající potlesk. Není tedy divu, že dostala od svých malých fanoušků kytičku.

Poté už dostal ,,slovo“ Karamel Music Band Olomouc, který hrál po celý večer lidové i moderní písničky. A že hráli a zpívali skvělé skladby, na parketu bylo stále plno.

Během přestávky diváci mohli shlédnout další taneční vystoupení skupiny Rytmus, která již 33 let patří ke stálicím olomoucké taneční scény a zúčastňuje se s úspěchem domácích i mezinárodních soutěží. Jsme rádi, že si děvčata udělala čas a předvedla energií nabité vystoupení. O poslední zpestření Sokolského plesu se postaral taneční oddíl našeho Sokola – Šahína. Se skladbou POI a tanci se závojem s koulí Poi uvnitř, roztleskaly všechny návštěvníky v sále a přispěly ke skvělé prezentaci nemilanských Sokolů.

Kolem půlnoci přišla na řadu bohatá tombola a tančilo se až do brzkých ranních hodin:).

O občerstvení všech se vzorně starala Hospůdka na sokoláku.

Děkujeme všem návštěvníkům, sponzorům i pořadatelům a tak třeba zase příště…?

fotografie z akce jsou ve fotogalerii https://www.sokolnemilany.cz/fotogalerie