Memoriál Honzy Teššinyho – III. ročník

Opět jsme se po roce setkali, tentokrát již na III. ročníku Memoriálu Honzy Teššinyho, turnaje ve stolním tenise.

Přišli jsme si nejen zahrát, ale i zavzpomínat na Honzu Teššinyho, zakladatele oddílu stolního tenisu v naší tělocvičné jednotě, muzikanta a zpěváka kapely Piráti, malíře, tanečníka, vůdčí osobnosti folklorního souboru Dunajec a především kamaráda a skvělého člověka.

Letošního turnaje se zúčastnilo 10 soutěžících ve dvouhrách muži, 5 hráček ve dvouhrách ženy a 14 soutěžících ve čtyřhrách. Odehrálo se 76 zápasů. Někdy to byla velmi nerozhodná utkání s těsnými výhrami. A některé zápasy by možná získaly i rekord v počtu tečovaných míčků o rohy stolu a síťku.

A kdo vyhrál? Určitě všichni, protože si přišli zahrát, zavzpomínat a pobavit se! Někteří si samozřejmě vybojovali i poháry, diplomy a medaile, ale hlavně jsme si všichni odnesli plno veselých zážitků a dobré nálady. Děkujeme všem zúčastněným za pohodovou atmosféru a těšíme se na všechny zase příští rok.

další fotografie ve fotogalerii