Rozsvícení vánočního stromečku

Rozsvěcení vánočního stromečku je tradičně poslední společenskou akcí roku. Ta letošní byla obohacena nejen anketou o jméno stromu  ( teď už víme, že vyhrálo jméno Sokolík), ale také tím, že ke zpívání koled si Ženský pěvecký sbor Bobule pozval malé zpěvačky i zpěváky z mateřské školy v Nemilanech. A  toto  propojení ,,velkých a malých“ bylo úžasné.

Po prvních slokách koled se přidalo i nadšené publikum z řad rodičů i ostatních  návštěvníků a tak zpíval celý,,sokolák“. Atmosféra vskutku předvánoční. Že tomu něco ještě chybělo? Nechybělo. Po koledách si  děti přivolaly Mikuláše i Anděla, kteří ti nepřišli s prázdnou. Všechny hodné děti odměnili sladkými dárečky a výbornými perníčky, mňam.

A pak už si všichni prověřili své matematické znalosti a společně odpočítávali slavnostní okamžik, kdy se rozzáří vánoční strom Sokolík. Povedlo se a opravdu zářil stříbřitě, vznešeně a radostně, aby všem popřál pevné zdraví, štěstí, pohodu, lásku a splnění všech tajných přání…A to samé přejeme i my vám a děkujeme za přízeň, kterou nám po celý rok projevujete. Děkujeme.

A tak už jen šťastné a veselé a krásný nový rok 2024…