Sokolský ples

Sokolský ples byl letos opět vyprodán. K dobré náladě a tanci hrála jako vždy kapela Karamel Music Band. Během večera jsme mohli shlédnout dvě úžasná vystoupení. Ve 21.00 hodin potěšil diváky ukázkou ,,Pyšní východňáři“ folklórní soubor Dunajec. Jeho členové za doprovodu tahací harmoniky zatančili i zazpívali s takovým nadšením, že nikdo nevěřil, že jde o členy souboru ,,dříve narozené“.

Ve 22.00 hod. se na parketu objevila skupinka tanečnic s pestrobarevnými vlasy a s velkou vervou zatančily na skladbu ze známé komedie Piti piti pa. Byla to děvčata z našeho tanečního oddílu Šahína. Obě dvě vystoupení měla velký úspěch a přispěla k velmi milé a pohodové atmosféře Sokolského plesu. O občerstvení se starala Hospůdka na sokoláku a jako tradičně na jedničku. Děkujeme všem sponzorům a přispěvatelům a pochopitelně všem návštěvníkům. Pevně věříme, že se společně setkáme na dalších akcích.