Turnaj v Bystročicích

Na vánoční turnaj ve stolním tenise v Bystročicích jsme tentokrát vyrazili jako pětičlenný tým. V místní sokolovně jsme byli mile přivítáni a po slavnostním zahájení se začalo hrát. Kategorie byly dvě, ženy a muži. Hrálo se na čtyřech stolech a tak to i přes velký počet hráček i hráčů pěkně ,,odsýpalo“. Všichni se snažili podat, co nejlepší výkon, což bylo vidět při každé hře. A jak to dopadlo? Naše děvčata obsadila po urputných bojích páté, čtvrté, třetí a druhé místo. Z vítězství se radovala místní hráčka Pavla. Náš zástupce v mužské kategorii skončil v první dvacítce 🙂 Všem vítězům gratulujeme a zúčastněným děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší jednoty. Rádi bychom také poděkovali organizátorům za skvěle připravený turnaj….a tak v Bystročicích za rok opět na viděnou.